Fibermax, Vodafone Net’in Turkcell Süperonline ile yaptığı anlaşma neticesinde, Turkcell Süperonline altyapısını kullanarak fiber optik kablolar ile sağlanan hizmetin adı dır. Vodafone Net kendi altyapısını Turkcell Süperonline’a açmış, Turkcell Süperonline’da Vodafone Net’e altyapısını açmıştır.

Bu birleşme ile Vodafone Net ve Turkcell Süperonline, birbirlerinin altyapısını kullanmaya ve kendi altyapısı gibi hizmet vermeye başlamıştır. 2018 Ocak ayında Vodafone Net ile Turkcell Süperonline arasında imzalanan anlaşma, hem rekabeti hem de kaliteli hizmeti iki firmanın da verebilmesine olanak sağlamıştır.

Fiber internetin Türkiye’nin her yerine ulaşmasını amaç edinen Vodafone Net ve Turkcell Süperonline, yaptığı altyapı anlaşması ile Türkiye de bir ilki gerçekleştirmişlerdir. Fiber optik kablolar ile verilen hizmette Adsl hizmetinden (bakır kablolu eski sistem) bağımsız kaliteli ve kesintisiz internet hizmeti sunulmaktadır. Vodafone Net – Fibermax ve Turkcell Süperonline fiber de 100 Mbps’ten 1000 Mbps’ye kadar hizmet verilebilmektedir.

Anahtar Kelimeler: fibermax nedir, fibermax altyapı sorgulama, vodafone fibermax paketler, fibermax nerede, fibermax siteler, fibermax sorgulama, fiber internet, superonline fiber nerede

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

porn freehdpornz.com adult pics